Trzeba mieć dla kogo żyć!

Dzisiejszy wpis poruszy kwestię ważną, niematerialną jaką jest potrzeba i konieczność bliskości drugiego człowieka.

Może nim być przyjaciel, ktoś bliski z rodziny, współmałżonek, praktycznie każdy. Ale to powinna być osoba na którą zawsze możemy liczyć, ufać jej w 100% i być pewni, że nigdy nas nie zawiedzie, że będzie dotrzymywać swoich obietnic, dochowywać tajemnic i z którą możemy się często spotykać twarzą w twarz, a nie tylko wirtualnie, ponieważ to nie to samo, to nigdy nie zastąpi szczerej rozmowy. To jest ważne w erze rozwiniętego internetu, portali społecznościowych oraz licznych czatów, przez co spotkania stają się niestety coraz rzadsze.

Ta osoba jest niezbędna, aby żyć w szczęściu i radości oraz nie tracić motywacji do działania. To poczucie, że jest ktoś, dla kogo jestem bardzo ważny/na ma ogromną nieocenioną wagę. A jeśli jest takich ludzi więcej, to działa to jeszcze bardziej. 

Dla mnie są to moja żona i córeczka. To dzięki nim mam siłę, motywację do działania, nie poddaję się i robię wszystko co w mojej mocy, by były szczęśliwe. Dochodzi do tego jeszcze największe i najpiękniejsze  uczucie- miłość.

To bardzo istotne, bo w pojedynkę i w samotności do niczego w życiu nie dojdziemy. Nawet jeśli zarobimy miliony a będziemy sami, to i tak nie zaznamy szczęścia, a to jest przecież najważniejsze. Nie można tego kupić. Dlatego ważne jest, by nie przedkładać kariery, życia zawodowego, zarabiania pieniędzy nad rodzinę, przyjaciół, najbliższych. Bo stanie się tak, że nie wiadomo kiedy stracimy ich i będzie już za późno. Trzeba to wszystko połączyć tak, by bliscy byli na pierwszym miejscu, ale także rozwijać się na wszystkie możliwe sposoby i dążyć do wolności finansowej.

Trzeba żyć dla ludzi, a nie bez ludzi!

Nie można o tym zapominać, bo to kwestia kluczowa. 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s